29 Nisan 2013

Finansbank Borcun Tamamını İstiyor!

Finansbankın 5 yıllık gold müşterisiyim benim kartımdan son dönemde ilk defa kart aidatı aldıkları için kartımı kapattım fakat benden taksitli tüm borçlarımın tamamını 1 ay içinde ödememi istediler. Bende tamamını ödemeyeceğim için sadece internet kullanımı açık kalsın dedim.

Onu da demesem tamamını ilk ektreye yansıtacaklardı. Bu nasıl oluyor. Bu haksızlık değil midir?Ben çıkar yolu kendim buldum bulamayan vatandaşlara sıkıntı olacaktır. Ayrıca böyle bir uygulamada hiçbir bankada yok. Bu yüzden bundan sonra kart aidatı olmayan kartları tercih ediyorum. Yasal olarakta böyle bir haklarının olmadığını düşünmekteyim.

Mustafa 39 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön