07 Nisan 2014

Finansbank Borcumuzu Taksitlendirmiyorlar, Yapılandırmıyorlar.

Biz uzun zamandır bu bankanın müşterisiyiz ancak son zamanlarda sürekli 3 bin tl taksit geliyor. Zor bela bir şekilde kapatıyoruz ama tekrar aynı geliyor. 3 bin tl ödeme şansı yok annemin, limiti de 14 bin tl.

Kapatın taksitlendirin biz bu şekilde mümkün değil ödeyemiyoruz diyoruz kapatmıyorlar da taksitlendirmiyorlar da anlayacağınız hiçbir şey yapmıyorlar, müşteri memnuniyeti sıfır, anladım ki tek dertleri faizin işleyip işleyip kartın limitini doldurmasını ve icraya verilmesini sağlamak. Avukatların sağladığı imkanı banka nasıl sağlamaz? İlla avukata düşürüp faizler düşene kadar ödemeyip sonra taksitlendirenler gibi mi olalım anlamıyorum?

Nur 965 Okunma

Cevaplar

  • Nur 25 Nisan 2014

    DÖNÜŞ YAPILMAMIŞTIR

  • Nur 07 Nisan 2014

    Biz zaten müşteri hizmetleriniz ile konuştuk, yapılamayacağını söyleyip icraya bıraktı işimizi...

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön