Finansbank Borcum Yok Ama Kart Limitime Bloke Koydu!

Murat A. |

Kredi kartım borcundan dolayı kısıtlamaya girdi ve limiti sıfırlandı. Ben yaklaşık 1 ay önce kredi kartımın bütün borcunu ödedim. Şu an kredi kartımın tüm limitleri kapalı. Finansbank müşteri temsilcisi ise değerlendirilmede olduğu söylendi. Ne kadar süreceği konusunda hiç belli olmaz gibi bir cevap aldım.

Borcu olmayan kartı ya açın , ya da kartın kapatılacağına dair bir şey söyleyin ki insanlar beklentiye girmesin. Borcunu sıfırlamak için harçlığımı bankaya yatırdım ve ardından tüm limitleri sıfırlanırsa mağdur olur. Bilseydim böyle olacağını kendimi zora sokmadan sadece asgari tutarları öder ve kartı borcum bitince kapattırdım. Acilen geri dönüş yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat A.
  13 Temmuz
  18:40

  iletişime geçmeye çalıştım fakat bana kesin bir bilgi verilmedi zamanda verilmiyor muallakta duruyor inceleniyor diyor zaten öğrenci kartı neyin incelemesi bu anlamadım öğrenciye de böyle yapıcaksanız olmaz yani illaki ödemeler gecikebilir ama sonucta o para bankaya faiziyle ödeniyor .

 • 13 Temmuz
  18:29

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.