23 Eylül 2013

Finansbank Borcum Olmamasına Rağmen Kredi Kartını Kullandırmıyor!

Finansbank herhangi bir borcum olmamasına rağmen ve ödemelerimin düzenli olmasına rağmen kredi kartı limitimi sıfır (0) olarak düzenlediği için kredi kartımı kullanamıyor ve iptal edemiyorum.

Madem ki kredi kartı gönderdiler, limitini açmalılar ki kullanabileyim ve mağduriyetim giderilsin. Çünkü her ay çeşitli vergilerin hesabıma yansıtılmasını bedavadan ücret ödemek istemiyorum.

Yok eğer açmayacaklar kartımı iptal edecekler ki bilelim biz de başka bankalar ile çalışalım. Defalarca ulaşmama çalışmama rağmen sürekli bizim görevimiz değil diyerek geçiştiriliyorum. Hattan hata bağlanarak hem manevi hem maddi zarara uğruyorum. Finansbank 9 senelik müşterisine bunları nasıl yapabilir?

Deniz 129 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön