Finansbank Borcum Olmadığı Halde Var Diyor.

Burak E. |

Kredi kartıma bağlı sanal karttan yaptığım alışverişlerin ücretlerini zaten kredi kartıma bağlı olduğu için kredi kartıma yatırdım. İçeride kredi kartı limitimden fazla para var. Bankaya borcum yok. Bana ekstre geliyor sanal karta borcunuz var diye. Müşteri hizmetlerini arıyorum. Kredi kartınızda fazla para var.

Sanal karta borcunuz var diyorlar. Onun içinden neyse bu kartın borcu onu yatırın diyorum sonuçta bankanıza bir borcum yok diyorum. Bu seferde kredi kartınızdaki fazla paranın hepsini geçirebilirim sonra tekrar telefon açın vs. geri yatıralım deniyor. Bu tarz gereksiz işlemlerden ve vaktimin çalınmasından hoşlanmam. Banka eğer böyle devam ederse bankayla ilişiğimi keserim.

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mayıs
  14:13

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.