13 Haziran 2016

Finansbank Borcu Yoktur Yazısı Alamıyorum!

Bankanızdan kullanmış olduğum ihtiyaç kredisini gününden önce kapattım. Bankanız ürünlerinden hem ek hesap, hem de kredi kartı bulunmaktaydı. Kredi kartını 2015'in 10.ayında kapama talimatı verdiğim halde bana Mayıs 2016 da ihtiyaç kredisini kapatırken kapattıklarını söylediler. Daha sonra ihtiyaç kredisi erken kapama yaptığım gün bankaya ait borcu yoktur evrakı istediğimde sadece kredi kartının borcu yoktur evrakı alabilirsiniz dendi.

Çağrı merkezi ile görüştüğümde alabileceğimi şubeye gitmem gerektiğini söylediler. Şube ile irtibata geçtiğimde bana erken kapama talimatımı verdiler. Kredi kartımda yapılan yanlış bilgilendirmeden dolayı bankanıza olan güvenim kalmamıştır. Bunları yaşamamış olsaydım bankanızla bir daha çalışmak isterdim. Bankanıza ait borcumun olmadığına dair evrak istemekteyim. Lütfen beni evrak hazır gönderiyoruz diye arayın. Şikayetin takipçisi olacağım.

Yeter 201 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Haziran 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön