22 Ocak 2014

Finansbank Bitmeyen Kredi Kartı Başvuru Süreci!

Maaş kartım, çalıştığım şirkettin anlaşmasından dolayı Finansbank maaş kartı olarak düzenlendi. 14.01.2014'te kartımı şubeden teslim almak için Şişli şubesine gittiğimde kartımın imha edildiği söylendi.

Tekrar gönderim sağlamak için bir sürü evrak imzaladım ve kredi kartı başvurusunda bulundum. Şubedeki müşteri temsilcisi kartım olmadığı için para çekerken sıkıntı yaşamamam adına artı bir sürü daha kağıt imzalattı. Maaşım yattığında Fikirtepe şubesinden kimliğimle para çekmek için gittiğimde evraklarımın eksik olduğu ya da taratılarak sisteme girişi sağlanmadığı söylendi ve tekrar 7 tane kadar daha imza attım.

Paramı çektim ve tekrar kredi kartı başvurusunda bulundum. Başvurum onaylanması için 0216 5244606 numaralı telefonu aramam gerektiğini yazan bir mesaj aldım ve 4 gün boyunca aradım.
4 gün boyunca cevap alamadım.

Finansbank'tan tekrar bir mesaj geldi ve kart başvurumun iptal olduğunu öğrendim. Ayrıca belirtmek isterim ki Call Center'ı aradığımda asla müşteri temsilcisine ulaşamıyorum. Ulaştığım temsilci işleminizi buradan gerçekleştiremezsiniz dedikten sonra da hat kesiliyor.

Selin 124 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön