Finansbank Bitmeyen Hesap Özeti Ücreti.

Ali K. |

Bankada bulunan vadesiz maaş hesabıma bağlı olarak açılan KMH hesabım vardır. Hesabıma 06.09.2013 tarihinde hesap özeti ücreti yansıtıldığını gördüm 6 tl. Müşteri hizmetlerini arayarak bunun iptal edilmesini ve e -posta adresime gönderilmesini istedim.

Tabi ücreti ödedim mecburen. Bugün tekrar hesabımı kontrol ettiğimde yine 6 tl hesap özeti gönderim ücreti yansımış. Tekrar aradım müşteri hizmetlerini hiç bir şey olmamış gibi yine e postanıza yönlendirelim diyorlar. Diyorum daha önce bu tarihte yaptık o işlemi göremiyorlar bilmiyorlar veya bilmezden geliyorlar anlamadım. Paramın iade edilmesini istiyorum. Böyle bir şey olamaz.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Şubat
  11:50

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.