12 Aralık 2015

Finansbank Biriler Arıyor Borcunuz Var Diyor!

Yaklaşık 2 haftadır 0216 524 45 65 numarası bizleri arayarak borcumuzun olduğunu söylüyor. Borç ödendiği halde aranıyor ve ısrarla devam ediyor. Üstelik genel merkezden aradıklarını söylüyorlar. Önce erkek sonra bayan arıyor. Fakat Finansbank sitesinde resmi numara 0 (212) 318 50.00 olarak gözüküyor. Biz bu tarz dolandırıcılara inanmıyoruz. Fakat yinede her ihtimale karşı böyle bir borç var ise resmi numara tarafından arama yapılsın.

Gökhan 84 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Aralık 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile veya 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.  Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn. Gökhan K. iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön