19 Eylül 2013

Finansbank Bireysel Müşteri Temsilcisinin Kabalığı!

18. 09. 13tarihinde saat 16:30da Beyoğlu Şubesinden bireysel bölümünden sora aldım ve sıramın gelmesini bekledim sıra fişi olmayan şahısların işlem yaptırdığını gördüm ve yine sabırlı bir şekilde bekledim en son sıra numarası olmayan bir bayan daha işlemini yaparken(birde lakayt bir şekilde sohbet ediyorlardı)dayanamayıp bireysel müşteri temsilcisine gidip burada bekliyorum ama sıra numarası olmayan müşterilere öncelik tanıyorsunuz dedim.

"Burada işler sırayla halledilmiyor mu?" dedim. Banka bireysel müşteri temsilcisi bana kaba bir şekilde "onlar bizim özel müşteriz" dedi. Sonra yerime geçip tekrar oturdum, yine sıramın gelmesini bekledim inadına hala numaratore basmadı, bende bankadan çıktım.

Atilla 108 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön