11 Nisan 2013

Finansbank Bir Yılı Doldurduğum Halde Karttaki Taahhüdümü Kaldırmıyor!

Geçen sene yıllık kart aidatı yansıttılar. İptali için başvurdum ayda 5500 tl harcama sözüm karşılığında yıllı aidatımı iptal ettiler. Bu sene tekrar yıllık aidat ve geçen sene vermiş olduğum taahhüt devam ediyor. Bu taahhüdüm den geçen sene için söz vermiştim. Bu sene iptalini istiyorum iptal etmiyorlar. Kartı devamlı kullandığım halde bankanın çek müşteri pos hesabı olduğum halde bu yaptıkları zulmü kınıyorum. Taksitlerim bitince iptal ettireceğim.

Erkan 20 Okunma

Cevaplar

  • Erkan 11 Nisan 2013

    sizi dinliyoruz dediğinz yer den mi yazınca daha iyi sonuç alacağız telefon ettim bankanız kabul etmedi.burasıda sizin çözüm noktanız degilmi? sizler ve elemanlarınız sizin bu yaptıklarınızı buraya şikayetvar. com akadar götürebiliyor demekki .sizce çok adilmi bu yaptıgınız kendinizi benim ve benim gibi insanların yerine koyarak hareket etmeniz lazım değilmi?müşteri memnuniyeti bu mu?

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön