04 Nisan 2013

Finansbank Bir Sürü Kesinti Yapıyor!

Cardfinans nakit hesabımdan para çekmiştim,ekstre döneminde borcumu faizi ile birlikte zamanında ödedim.Sonraki hesap kesim tarihinde hesabımdan bir işlem yapmamama rağmen 19TL borcum olduğuna dair sms geldi.Müşteri temsilcisini aradığımda daha önceden ödediğim borcumun tahakkuk etmeyen faizi olduğunu söylediler.

Yani ödediğim borcum için bile faiz alıyorlar.Ayrıca 6TL hesap özeti ücreti olduğunu söyledi.Ekstre adresi olarak mail adresimi vermiştim iş yerime hiçbir zaman ekstre gelmemesine rağmen 6 ay boyunca her ay bu parayı kesmişler.Sinirlenip bu hesabı kapatmak istediğimi söylediğimde 49TL ye çıktı borcum 29 TLde hesap işletim ücreti varmış meğer üstelikte senelik değil 3 ayda bir.

Ersin 51 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön