10 Nisan 2013

Finansbank Bir Ay Bile Olmadan Kart Aidatı Kestiler!

Finansbank kredi kartımı iptal ettirmiştim bir yetkili arayarak yeni kart göndermek istediklerini söyledi para puandan bahsetti tamam iptal ettirmem; ancak bana kart aidatı ödemeyeceğim konusunda garanti verin dedim tam 4 kez konuşmanın farklı yerlerinde kesinlikle böyle bir durum olmayacağını garanti etti.

Komedi şurada ki kart bana aralık ayı başlarında geldi aralık ayı sonunda 25 tl kart ücreti gelmiş bende harcama yamadığım için borcum yok sanıyorken bankaya gittiğimde şok oldum banka benden ücret kesmiş böyle bir yaklaşım olamaz ben paramın hemen iade edilmesini istiyorum.

Abdullah 37 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah24 Nisan 2013

    Müşteri hizmetleri arayıp adeta dalga geçti benimle yazıklar olsun yakın çevreme söyleyebildiğim herkese şunu net olarak ileteceğim finanansbanktan uzak durun çünkü paranızda gözü var..

  • Abdullah17 Nisan 2013

    Geçiştirmeye yönelik cümleler banka ile telefonda görüştüm olumsuz cevap aldım gene baş vurdum neticede telefon görüşmeleri kayıt altında ve ben 4 kez aidat alınmayacağına dair teminat aldım onun dinlenmesini istedim bankadan ses yok hala bekleyelim bakalım ama finansbankla çalışmayacağım kesin bundan sonraki süreçte

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön