23 Eylül 2016

Finansbank Bilgimiz Dışında Hesabımdan Çekim Yapıldı!

09.09.2016'da kredi kartımdan TTNET Anonim Şirketi adına 3 kez çekim yapıldığını fark edip, hemen bankaya ulaştım. Toplamda 200 TL civarında olan bu ödemenin benimle ilgili olmadığını belirttim. Finansbank müşteri hizmetleri konuyla hemen ilgilendi ve kartımı işleme kapattılar. Aynı olay daha önce başka insanların da başına gelmiş ve Finansbank bu sorunu çözmek adına görüyorum ki hiçbir şey yapmamış.

Bu benim için büyük bir usulsüzlük olayı. Savcılığa banka ve bu kişiler hakkında mutlaka şikayette bulunacağım. Görüyorum ki bankalar bu tür kişilere göz yumabiliyor. Böyle bir olay herhangi bir müşterinin başına geldiğinde Finansbank diğer müşterilerini mağdur etmemek adına bu durumu kontrol altına almalıydı. Aynı dolandırıcı firma adı ve benzer konu başlıkları her yerde. Banka bizim güvenliğimizi sağlamak zorundadır.

Baycan 712 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Eylül 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön