09 Mayıs 2014

Finansbank Bilgim Dışında Kredi Kartı Gönderdi.

Finansbank'tan maaş müşterisi olduğum için ben istemeden, sözleşme imzalamadan önce evime Gold sonra fix kredi kartı gönderdiler. Kart istemiyorum dedim 2.'ye iş yerime gönderdiler hata edip aldım çekmeceye attım.

İhtiyaç oldu fix kartı kullandım ve dönem borcunun hepsini ödediğim halde kartı kullanamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım, şifre bile almadığım hiç kullanmadığım geleli 8 ay olmasına rağmen çekmecede duran Gold kartın yıllık kart aidatı adı altında (birde 80 TL) ödememi istiyorlar.

80 TL'yi öderseniz fix kart kullanıma açılacak diyorlar. Türkiye'deki en kurnaz banka sizsiniz. Benim gibi müşterileriniz oluyor herhalde. Bu sorunun biran önce çözülmesini istiyorum.

Fatih 285 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön