02 Mayıs 2013

Finansbank Bilgim Dışında Hesap Açılmış!

Finansbank adıma 1000 tl limit tanımlamış olduğu limiti kendisi kullanmış olup benden onay almadan sigorta yapmış ben böyle bir limit onayı vermediğim halde itirazlarıma artık sert bir şekilde karşılık veriyor istediğinizi yapabilirsiniz bizim sizin onayınıza bakmaksızın imzalamış olduğunuz sözleşmede bunlar yazıyor istediğiniz yere şikayet edin gibi bir tavır sergilediler 08/04/2013 tarihinde saat 11:37 de arandım aynen böyle söylendi biz yaptık siz nereye istiyorsanız oraya gidin dendi gerekli tüm makamlara itirazım oldu artık dava edeceğim.

Yusuf 65 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 08/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön