Finansbank Bilgilendirilmeden Kesilen Paralar!

Pınar U. |

Finansbank dan maaş hesabı açmamız istendi ve zorluklar eşliğinde bu hesabı açtım sadece bilgilerimiz alındı hiç bişey konuşulmadı bilgi verilmedi. Maaş hesabı kontrolümde 6,00 TL gibi bir rakamın kesildiğini gördüm aradığımda bunun posta gönderim ücreti olduğunu öğrendim.

Bir sürü banka kullanmama rağmen ilk kez bu durumu yaşadım mail adresim olmasına rağmen hiç bir bilgi verilmeden kendi kararlarınca posta ile gönderip bunun ücretini kesmeleri tüketici hakkına aykırı bir durumdur.

Mail adresime tanımlattım ancak bu paranın hesabıma iadesini talep ediyorum. Bu tarz konular bilgilendirilmeden asla yapılamaz.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pınar U.
  28 Temmuz
  15:47

  dönüş olarak bu parayı kesmeleri gerektiğini söylediler.ortada bir çözüm yok yani.bu bankayla hiçbir ilişiğim kalmadı artık olamazda.

 • 06 Temmuz
  20:47

  "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş."