14 Mayıs 2013

Finansbank Bilgi Verilmeden Vadesiz Hesap Açılmış Olması!

2013 yılı başında Ümitköy şubesinde vadeli bir hesap açtırdım. 91 günün sonunda getirisi ile paramı aldım ve hesabı kapattım. 3-4 ay sonra vadesiz hesabımın olup/olmadığını öğrenmek için çağrı merkezini aradığımda hesabımın var olduğunu söylediler. Şubeye başvurarak; hesap açıldığından haberim yok, açtıysanız neden cüzdanı vermediniz, kendiliğinizden açtınız neden beni bilgilendirmediniz? dedim.

Önce vadeli hesabımı açarken bu hesabı açmak zorunda olduğunu söyledi sonra da ben istememiş olsam vadesiz hesap açmayacağını, müşteri istemezse cüzdan verilmediğini söyledi. Haberim yok ki! Hesabı çağrı merkezinden kapattım. Bu personel sayesinde bankadan çok soğudum. Şikayetçiyim.

Nevzat 65 Okunma

Cevaplar

  • Nevzat 19 Kasım 2013

    çok kötü, hiç menmun değilim.

  • Nevzat 10 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır, gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir denilmiş ancak aradan geçen bunca zamana karşı cevap verilmemiş yolsuzluğun üzeri bankaca kapatılmıştır. Bu şikayetimi BDDK'ya da iletmek istiyorum, olayın bu yönüyle de ilgilenebilir misiniz. Lütfen bu yolsuzluğun üzerine gidin ki bu tür şeyler ülkemizde yapılamasın. Saygılar.

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön