06 Şubat 2014

Finansbank Bilgi Güncelleme Yapmıyor.

Telefon numaram değiştiği için internet bankacılığını kullanamıyorum. Call centerdaki arkadaşınız konuyla ilgili bankaya gitmem gerektiğini belirtti ancak mesai saatleri içinde bu mümkün değil. Diğer çalıştığım bankalarda atm veya telefon ile bilgilerimi güncelledim. Bunu Finansbank gibi bir banka nasıl bana sağlayamıyor? Müşteri numarama bile ulaşamıyorum.

Pınar 256 Okunma

Cevaplar

  • Pınar 06 Şubat 2014

    Konuyla ilgili gerekli şikayetleri bankanız çağrı merkezine ve kendi web siteniz üzerinden de ilettiğimi belirtmek isterim. Konuyla ilgili kayıt oluşturursanız sevinirim. Çünkü çalışan insanlar olarak firma değiştirme durumuna göre telefon numaralarımız da değişebiliyor. Ben her numara ve adres değişikliğimde mesai saati şubenize gelmemeliyim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön