19 Temmuz 2013

Finansbank Bileti Alamadım Ama Parası Kesildi!

12.07.2013 tarihinde Alitalia firmasından uçak bileti almak için internet üzerinden Fix kartımı kullandım. Bileti alamadım fakat para kesildiğine dair mesaj geldi. Alitalia'ı aradığımda paranın hesaplarına geçmediğini söylediler. Finansbank ise bunu doğrulayıp paranın muhasebeleştirilmediğini belirtip, 5 gün beklemem gerektiğini söyledi. 5 gün sonunda para şirketin hesabına hala geçmedi.

Bankanızı aradığımda bir ayı bulabileceğini söyledi. Bileti almam gecikiyor. Bilet sahibi eğitimi için gidecekti İspanya'ya. Onunla ilgili bir aksama olabilecek. Bilet fiyatları artıyor. Benim paramı ne iade ediyor ne de gönderdiğiniz yerde takip ediyorsunuz. Ben hizmeti alana kadar param size emanet. Sorumlusu sizsiniz.

Haluk 85 Okunma

Cevaplar

  • Haluk23 Temmuz 2013

    adamların dünya umurunda değil göz göre cebimizdeki paraya el koyuyorlar bir de sakin sakin yapacağımız bir şey yok diyorlar kardeşim benim paramı aldın nereye verdin diyorum bilmiyorum diyor şirket almamış diyorum doğrudur diyor dilekçe yazacakmışım bir de para yok görmüyon mu yazmasam o parayı nereye koyacan

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön