04 Eylül 2013

Finansbank Bes İptalinde Para Kesintisi Olmayacak Dediler 1280 TL Kestiler!

5 ,ay 2013 de üç yıllık birikimimizin bir kısmını 4000 TL'yi bankaya yatırdım. Neymiş üç yıl dokunma, elleme biz sana 1000+fon getirisi sağlayacağız, okey dedik. Çıkarken erken sorun olur mu dedik "yok, yok a rica ederim olur mu hiç zaten hiç çıkmak isteyemeyecek siniz, banka sadece 80-100 lira bir şey kesilecek" dediler. Lehtar da aynı şeyi söyledi hemde yüzyüze, hadi ben saf olsam kocamda mı saf.

Tam 1280 TL para kestiler. Aman çıkma neymiş beş aydır yahu, yok gezi olayları, yok savaş. Soruyorum size suç kimde? Üç kuruş kenarda durunca kaşıntı yapıyor.

Aysun 104 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön