29 Ekim 2013

Finansbank Beni Mağdur Etti!

Çektiğim ihtiyaç kredisi sonrası Finansbank Gold ve Classic olmak üzere iki kartı gönderdi üzerine iki ayrı nakit kart gönderdi. Sonra her ne olduysa kafalarına göre kartlarım sadece bir mesajla bloke edildi. Önden ne uyarı ne bir arama hiçbir şey yapılmadan.

Banka müşteri temsilcisi ile görüştüğümde bir yıl içerisinde tüm borcu yatırmadığım için böyle birşeyin yapıldığı bilgisini alıyorum. Üstelik borcun tamamını yatırsam dahi banka blokeyi uygun gördüğü taktirde kullanıma açacakmış.Üstelik benim tüm ödemelerim bu kartlara göre ayarlı. Bu nedir ya? Mağduriyetin boyutunu tahmin edin.

Nurdan 91 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön