25 Nisan 2013

Finansbank Ben Borcum Bitmedi Dediğim de Borcunuz Yok Dediler Şimdi Katlanmış Halde Borç Çıktı!

4 - 5 ay öncesinden bankaya olan borçlarımı kapatmak için gittim ve kapattım daha borcumun olduğunu söylememe rağmen borcunuz bitmiştir denildi, iki kartım vardı. İkisi de yasal takipli ama bankada biri görünmüyormuş. Şu an bu borç katlatılıp karşıma çıkarıldı. Neden bunca zamandır avukatlar ulaşmadılar çünkü az bir tutardı yükselmesi beklendi istediler mi hemen ulaşıyorlar. Nasıl yardımcı olunabilir bu sorunuma ve ödemiş olduğum kart aidatlarını nasıl geri alabilirim.

Serkan 77 Okunma

Cevaplar

  • Serkan01 Mayıs 2013

    finansbank bizim sitemizden ulaşın demişsiniz ama ne mümkün teferruatlar izin vermiyor kredi kartlarınızı kırıp attıgım için numaraları bilmiyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön