18 Ağustos 2014

Finansbank Başvurmadan Kredi Kartı Gönderiyor.

Maaş aldığım şirketimin banka olarak Finansbank'ı tercih etmesiyle Finansbank'ta maaş hesabım açıldı. Bunun üstüne banka benim herhangi bir başvurum olmadan fix kart adlı kredi kartı gönderdi. Bir de bu kredi kartına "kart basım ve gönderim ücreti" adı altında 15 TL'lik bir ekstre kesip gönderdi. Telefonla aradım ve bu ekstre ücretini geri alamayacaklarını, ödemem gerektiğini söylediler. Talep etmediğim ve kullanmadığım bir ürünün parasını ödememi istiyorlar. Haklarında şikayetçiyim.

Yener 684 Okunma

Cevaplar

  • Yener 22 Ağustos 2014

    Sonuç olarak finansbank şikayetimi reddetmiş ve bana bu 15TL'lik ekstreyi haksız bir şekilde ödetmeye zorlamıştır. Önerdikleri parapuanı kabul etmiyorum. Bir daha da finansbankla çalışmayı düşünmüyor ve her ay düzenli olarak yatan maaş hesabımdaki birimkileri de olduğu gibi başka bir bankada bulunan hesabıma transfer edeceğim. Ayrıca TBB müşteri şikayetleri hakem heyetine müracat edeceğim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön