16 Mayıs 2013

Finansbank Başka Müşteriye Göndereceği Sms!i Bana Gönderiyor!

Finansbanktan cep telefonuma *** isimli müşterisinin kredi bilgilendirme mesajları geliyor.Sn.**** diye başlayan msjlarınızı almak istemiyorum lütfen göndermeyin ya da müşterilerinizin bilgilerini adam gibi alın.

Nasıl bir database kullanıyorsunuz anlamıyorum. Cep telefonu numaramın ilk kullanıcısı ve tek kullanıcısı benim. Daha önce Finansbank tarafından bu tür pek çok arama ve smsle karşılaştım, bu durumdan çok rahatsız ve şikayetçiyim.

Şeyda 68 Okunma

Cevaplar

  • Şeyda16 Mayıs 2013

    Tabi neden olmasın, doğrudan size iletelim hiç önemsemeyin bizleri. Sonuçta şikayetlerimizin , görüşlerimizin ve en önemlisi memnuniyetimizin sizler için hiç bir öneminin olmadığını bildiğim için buradan duyuruyorum sesimi.Daha önceki aramalarınızda arayan temsilcilerinize bu durumu kaç kez bildirdim ve hala devam ettiği için burayı tercih ettim. Ve ben en küçük bir markadan bile ürün-hizmet alacağım zaman öncelikli bu siteden kontrol ediyorum ki müşterilerini ne kadar önemsiyorlar diye. En azından herkes buradan sesini duyursun ki insanlar gerçek hizmeti, müşterisini önemseyen firmayı burada görüp ayırt edebilsinler. Site yönetimine sonsuz teşekkürler, iyiki varsınız şikayetvar.com :)

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön