11 Aralık 2013

Finansbank Bankamatik Kartımdan Kesinti Yapıyor!

3 yıl önce çalıştığım bir iş yerinin maaş hesabı için Finansbank'a açtırmış olduğum bu zamana kadar aktif olarak kullanmadığım bankamatik kartından hesap işletim ücreti alınmaktaydı. Son aylarda hesabı her kontrol ettiğimde kullanmadığım kart 6 bakiye gösterip yüksek faiz oranlarına uğrayıp beni zarara sokmaktadır.

Her ay karta 10 tl yüklememe karşın ay sonunda yine -6'ya düşmektedir. Halbuki kredi kartınızı aktif olarak kullanıp üstelik iki tane otomatik ödeme talimatı olan bir müşterinizim. Benden bu zamana kadar olan bütün bu kesintileri iade etmenizi talep ediyorum.

Aksi durumda aktif olarak kullandığım kredi kartım dahil bankanız ile olan bütün çalışmamı kesmek durumumda kalacağım.

Ceyhun 38 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Aralık 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön