07 Ağustos 2013

Finansbank Bankamatik Arızalı Ama Onarılmıyor!

Finansbank ATM si arızalı olduğu için Müşteri Hizmetlerini aradım. Arızalı da değil yani şöyle oraya konulduğundan beri çalışmıyor. Üstü toz içinde kullanılmıyorsa orda işi ne Müşteri hizmetlerini 2 kez aradım bana bankamatik çalışıyor.

Size yakın başka bankamatiğe gidebilirsiniz. Ben size mi soracağım ne yapacağımı o bankamatik oradaysa kullanmam gerekiyor! Üsküdar şubelerimizde arıza yok denildi . Resmen yanıltıcılıkla suçlandım. Müşteriye davranış şekliniz bu mudur sizin? Kayıtlarınızi inceleyin nasıl olsa bize daha iyi hizmet verebilme açısından kaydediliyor ya bende çok iyi hizmet alıyorum zaten, gidin kendiniz bakın çalışıyor mu çalışmıyor mu, ben burdayım!

ATM: Üsküdar Bulgurlu Caddesinde

Uğur 82 Okunma

Cevaplar

  • Uğur14 Ağustos 2013

    Ve hala bilgi verilecek :) Cok komik bir durum :)

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön