28 Mayıs 2016

Finansbank Bankacılık Masrafları!

Mağduriyetimi bildirmek istiyorum. İki ufak iş yerim var. Birisi yılda 4-5 ay çalışmakta. Yazarkasa pos için bankanıza başvurduğum da herhangi bir maliyetin olmadığını konuşmuştuk. Aradan geçen zaman zarfında şubat ayında hesabımdan yaklaşık 230 lira civarında bir nakit çekildiğini gördüm. Müşteri temsilcisine konuyu aktarıp sorunun giderilmesini talep ettim. Yasal zorunluluklardan dolayı almış olduğumuz bu cihazların bizlere maliyeti dükkan kirasından daha fazla olduğunu makul bir ücret karşılığında çokta talep etmediğimiz bu durumun düzeltilmesini istedik. Halen hesabımızdan her ay ortalama 200 liraya yakın bir ücret alınmaktadır. Bunun acilen düzeltilmesini bankanızdan görevlilerden talep etmekteyiz. Biz sözünüze itibar ettik imzalanan onca kağıda küreğe değil. Bundan dolayı gerekli düzenlemelerin yapılması ve kesintilerin tarafıma iadesini talep ediyor.

Bülent 370 Okunma

Cevaplar

  • Bülent 21 Temmuz 2016

    28 mayista yaptığım basvuruya halen dönüş yapan yok. yazık yediginiz haramlar sizlere bela-musibet-kaza olarak size geri dönecektir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Mayıs 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön