15 Ağustos 2014

Finansbank Banka Şubesinin İlgisizliği!

Yaklaşık 3 senedir Finansbank'tan kullanmakta olduğum pos cihazı ile ilgili yapılan işlemlerde alınan komisyon dışında aylık herhangi bir ücret alınmayacağı ve yapmam gereken bir ciro ile ilgili şart olmadığı belirtilmişti. Temmuz ayında tarafıma bilgi verilmeden "temmuz ayı verimsizlik ücreti" ve "pos aidat bedeli" diye toplamda hesabımdan 40 TL ücret alınmış. Bunun nedenini bankayı arayıp sormak istediğimde başlarından savıyorlar. Bilgi vermemek için oyalıyorlar. Tam 8 kez aradım, hep U*** Bey ilgileniyor sizi aratacağız diyorlar 14 gündür arayan yok. Hiç bir aradığımda U**** Bey dedikleri kişi telefon başında bulunamadı.

Şengül 399 Okunma

Cevaplar

  • Şengül 22 Eylül 2014

    Bunların sorun çözme gibi bir niyeti yok... Müşteri memnuniyeti gibi bir dertleri de yok. 15 Ağustos 2014 tarihinde sonuç hakkında en kısa sürede bilgi vereceklerini yazmışlar, bugün 22 Eylül 2014 halen bilgi de yok ilgi de yok. Yazıklar olsun! Tüm finansbank hesaplarımı iptal edeceğim.

  • Şengül 19 Ağustos 2014

    Halen beklemedeyim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön