29 Nisan 2013

Finansbank Banka Sistemindeki Hatayı Müşteriye Ödetiyor!

Bankanın bankamatiğinden kredi kartı borcumu yatırırken kendi sistemlerinden kaynaklı bir hatadan dolayı bankamatik paramı aldı ve sistemde para yatırdığım görünmedi, bunun üzerine bankayı aradım ve bankamatikteki işlemlerin incelenmesinden sonra paramın hesabıma aktarılacağını bildirdiler.

Yapılan incelemede benim 250 lira yatırdığım görünüyormuş, oysa 290 lira yatırmıştım bunun üzerine yaklaşık 5-6 kere telefonla iletişim kurmama rağmen banka sistemlerinin kusursuz olduğunu sorunun bende olduğunu bildirdi.

Oysaki bankamatiğe yatırdığım para görünmeyerek, sistemlerindeki hata kendini gösterdi. Bankanın her problemde kendini savunarak problemin müşteride olduğunu beyan etmesini size bıraktım.

Emre 221 Okunma

Cevaplar

  • Emre 30 Nisan 2013

    Bankamatiklerinden kaynaklanan bir sorundan ötürü bankamatik paramı yuttu ve yaptıkları incelemeden sonra benim yatırdığım 290 lirayı kabul etmeyen banka 250 lira yatırdığımı iddia etti, yaptığım itirazları kabul etmeyen banka kendilerinde ve sistemlerinde hata payı olmadığını hatanın müşteride olduğunu bildirmesine karşılık kamera kayıtlarının incelenmesini istedim, banka beni savcılığa yönlendirdi. Bankanın sistemindeki hataları savcılar mı düzeltecek. Kendi hatalarını kabullenip kendileri ne zaman çözecekler. Uzak durulması gereken bir banka.

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön