10 Mayıs 2013

Finansbank Banka Para Puanlarımı Kullandırmadı!

Bir daha almayacağız dedikleri halde aldıkları 65 TL Kredi kartı aidatı nedeni ile Kartımı kapattırdım ve ilk ekstrede tüm borcunu ödemeyi yeterki bu bankadan kurtulayım diye kabul ettim. Ancak, Kartımda biriktirdiğim ve belli bir tutara ulaşınca kullanmayı planladığım yaklaşık 50.835 TL tutarında ki para puanımı banka kartımı kullanıma kapatmak sureti ile bana kullandırmadı ve tüm borcumu içeren son ekstreme de lehime indirim olarak yansıtmadı

Tutarı fazla yada az 50.835 benim bu kart içerisinde ki birikmiş param ve banka kendisine ait olmayan benim birikmiş paramı kasasında tutuyor ve iade etmiyor.

Bu tutarın ekstreme indirim olarak yansımasını talep ediyorum ancak banka reddediyor

Serkan 64 Okunma

Cevaplar

  • Serkan13 Mayıs 2013

    SIFIR MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, SIFIR İLGİ. Sevgili Arkadaşlar. Finansbank' ın Klasik ilgileniyoruz mesajından sonra Klasik olarak kimse ne aradı ne sordu ne yardımcı oldu nede yardımcı olmaya çalıştı nede yardımcı olacak. 100 % eminim ki bir hafta içerisinde şikayetinizi inceledik ancak malesef değerlendirmeye olumsuz sonuçlandı diyecekler. Bende bu 50 TL paramı geri almak için tüm yasal yollara başvuracağım. Her türlü platformda, soysal medyada hakkımı arayacağım yaşadığım olayı A dan Z ye ulaşabildiğim herkesle paylaşacağım. Bilinçli olalım, Bankalar bu tür ıvır zıvır adı altında her yıl bizden milyonlaraca TL para topluyor.

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön