03 Şubat 2014

Finansbank Banka Kartı Ücreti

Kredi çektiğim banka, benim kartımdan senelik ödeme aldılar. Ayrıca bana kartı çıkarırken fatura ödeme talimatı verin kart ücreti almayız dediler, öyle yaptım. Ama sonuç her zamanki gibi aynı anlıyacağınız bu ücreti yine aldılar. Aradım görüştüm iade edemeyiz dendi. Bir o kadar da liralarım boşa gitti. Ayrıca söyledikleri şeyi kendileri de bilmiyor böyle dedi diyorum, çalışanınız yok diyor bizim öyle uygulamamız yok.

Bir de faturada ödenmiş faturalarla ilgili geçmişi göremiyorum dedim. Kimisi gözüküyor kimisi gözükmüyor. Çalışan kişinin bana dediği sizin için nasıl bir sorun oluşturuyor. Gülermisin ağlarmısın ne diyebilirim ki. Konuşmalarım kayıt altında zaten. Finansbank'ın önünden bile geçmeyin.

Murat 78 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön