Finansbank Banka Kartı Teslimatı!

Mehmet S. |

Maaş kartımız için başvurumuzu T.C. kimlik kartım ile beraber firmamıza gelerek aldılar. Bugün ise firmamıza gelerek ATM kartımızı teslim etmek için "Metro site" Şubesinden Z*** Ç. arkadaşınız firmamıza geldi. Firmamızın içinde firma kartımla bana ATM kartımı teslim etmek istemedi.

Bu şekilde teslim etmiyoruz dedi. Bunun sebebinin güvenlik açısından olduğunun farkındayım. Nüfus cüzdanını ibraz ettiğimde hiçbir şeye bakmadı. Kendisinden firma kartını ibraz etmesinde istediğimde üzerime almamışım deyip elime kartvizitini sunmuştur. Bizim güvenliğimizi kime teslim ettiğimiz meçhuldür. Bence öncelikle personeliniz öncelikle ibraz etmesi gerektiğini öğretin.

Etiketler :

Banka Kartı Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet S.
  02 Nisan
  14:55

  Merak etmeyin oradan da ilettim. Sıkıntı sudur ki benden kimlik isteyen insan kendi kimliğini taşımıyor. Ayrıca kimliğe ihtiyacı olmadığı halde neden isteniyor? Hiç bakmadı bile kimliğime

 • 02 Nisan
  13:09

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.