12 Temmuz 2013

Finansbank Banka Hesabını Kapatamıyorum!

Emekli maaşımı Finansbank'tan almak için hesap açtırdım. Bir ay maaşımı aldıktan sonra tekrar eski bankama geçtim. Finansbank ta ki hesabımı kapattırmak için banka şubesine gittim. Tamam kapattık dediler. Finansbank'ın vermiş olduğu 300 TL hediyeye hiç dokunmadan hesapta bıraktım ve tahakkuk ettirilen paraları hesaba yatırdım.

Ancak İnternet şubesinden hesaba girip bakıyorum bana hediye olarak verdikleri 300 TLhesapta duruyor ve hala hesap özeti ücreti kesilmeye devam ediyor. Ama ben hesabımın kapatılmasını ve artık benden para kesilmesini istemiyorum. Yani sonunda bana hakaret sözcükleri söyletip birde tazminat mı almayı düşünüyorlar anlamadım.

Şermin 67 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön