18 Nisan 2014

Finansbank Bana Ait Olan Paraya El Koyuldu!

Finansbank Karabük'teki bankamatikten işlem yaparken hesap no'yu yanlış girdim. Geri bankaya arkadaşım şikayet dilekçesi doldurduk, telefonda hiç adı geçmeyen vatandaşın borcuna kestik bloke koyduk, geri iade edemem diyor. Benim paramla benim kimliğimle yapılan havaleye nasıl el koyabiliyorlar? Paramın iadesini istiyorum. Gerekenin neyse yapılmasını rica ediyorum.

Sevcan 322 Okunma

Cevaplar

  • Sevcan24 Nisan 2014

    Halen daha aynı sorunu yaşıyorum bundan sonra bankanızla çalışm8ycam ve dava açıcam benim parami şikayet dilekçesini dolduran kişiye iade ettigniz için bankamatik kamerası ve kayitlarina bakin havaleyi yapan yada yapilan kisi olarak borclunun adi geciyomu

  • Sevcan19 Nisan 2014

    Sizi dinloyoruz linkinde girdim arDımda zaten hatayı onlar yaptı bu sıkıntı düzelmezse dekontumla avukata başvurucam

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön