29 Ağustos 2013

Finansbank Ay Sonu Hesabıma İşletim Ücreti Yansıtmış!

Ay sonu hesabı olarak adlandırılan 21438*** no'lu hesabı iki yıldır kullanmadığım halde hesap işletim ücreti yansıtıldı tarafıma. Son olarak temmuz ayı içerisinde yine hepsini kapatmama rağmen tekrar tarafıma borç bildirimi yapılmıştır.

Müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmede borcumun olmadığı söylendi. Bende hesabın kapatılmasını istediğim halde hesabı kapatmadılar, şubeye uğramam gerektiği söylendi.

Şubeye uğradığımda tekrar bir borcu olduğu söylendi. Neyin borcu anlamadım gitti. Kullanmadığım bir şeyin bedelini neden ödeyeyim? Finansbank'ın yaptığı etiğe sığmıyor.

Mali 69 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön