Finansbank ATM'nin Para Yutması.

Burakcan D. |

Ben bugün saat 3 civarı kendi hesabıma kartsız olarak para yatıracaktım (enpara). Şifremi hesap numaramı falan girdim. 20 TL yatırdım dedi ki hesabınızda belirlenemeyen bir deste var ve hizmet dışı yaptı kendini ve paramı geri vermedi hesabımda hala 20 TL ekli değil. 20 TL benim için önemli 1 gün boyunca çalıştım ve üniversite için biriktiriyorum.

Etiketler :

ATM Para Yutma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  14:27

  Müşterimize 24/07/2015 tarihinde açıklamalarımız yazılı olarak iletilmiştir.

  Sayın müşterimiz, bundan sonra Finansbank Enpara.com’ un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş

 • 23 Temmuz
  11:47

  Müşterimizin bildirimi incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın müşterilerimiz; Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.