14 Mayıs 2013

Finansbank ATM'ni Yuttuğu Paralarımı Geri Alacak Muhatap Bulamadım!

13. 05. 2013 tarihinde, saat 19:00 civarında bankanın Güllük Antalya şubesinde bulunan ATM'de kartsız işlem ile anneme ait kredi kartı borcunu yatırmak istedim. Bilgileri girip, para verme aşamasına kadar geldim. 300 TL (6 x 50 TL) parayı ATM'ye verdikten sonra, ekranda parayı tanımlayamadığı gerekçesi ile el konulduğu yazısı belirdi.

Bunun üzerine bankanın güvenliğinden yardım istedim, kendisi yardımcı olamayacağını belirtti, bende bankanın müşteri hizmetlerini aradım. Ancak banka müşterisi olmamamı bahane ederek oda beni başından savdı.

Derdime derman olunmayacağını anlayınca sinirden cep telefonumu da parçalara ayırarak oradan uzaklaştım.

Mehmet 329 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet19 Mayıs 2013

    Parayı yatıran benim, atmyi kullanan benim, işlemi yapan benim, mağdur olan yine benim, ama kesinlikle finansbank personeli tarafından muhatap alınmayan yine benim. İnatla gerçekleşmeyen işlem için annemin başvurup görüşmesinde direttiler. Sonuçta annem başvuruda bulunduktan sonra parayı kartına ödeme olarak geçmişler ancak ben bunu şahsıma yapılmış bir hakaret olarak kabul ediyorum. Çalıştığım firmada maaş hesabı olarak finans bank ile çalışıyor ve hesap açmamı istediler ama bende başka banka için direteceğim bu olanlardan ötürü. Annemin hesabınıda en kısa sürede kapattırıp, başka bankada açtıracağım.

  • Mehmet14 Mayıs 2013

    Müşterisi olmadığım bankadan, şikayetimle alakasız klasik bir cevap, geriye doğru baktım da bütün şikayetlere aynı cevap yazılıyor sanırım, bir çoğuda sonuçsuz kalmış. Bu durumda sonuç almayı beklemekte abesle iştigal olsa gerek.

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön