Finansbank ATM'den Hesaba Para Yatırdığımda İşlem Ücreti Alındı.

Yasemin Ü. |

Finansbank bankamatikten kendi hesabıma para yatırıken alınan 5 TL ücretin iadesini talep ediyorum. Sebebine gelince parayı şahsen kendim yatırdım başkası olsa anlarım bu saçma uygulamanız müşteri olarak memnuniyetle karşılanmamakta ve hesabıma iadesi talep etmekteyim.

Etiketler :

ATM İşlem Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasemin Ü.
  06 Haziran
  20:58

  ayda 2-3 defa istediği zaman kredi vermek çin ulaşan yetkililer nekadar ilğinçki busefer ulaşamamış,ve ben buraya şikayetimi bildirmeden önce bankanızı arayıp durumu bildirdim tekrar neden arıyorum onu anlamıyorum

 • 04 Haziran
  09:23

  Müşterimize ulaşılamamıştır. İsim benzerliği nedeniyle müşterimizin kişisel bilgilerine ulaşıp inceleme de yapılamamıştır. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile veya 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.

 • 03 Haziran
  10:14

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.