02 Mayıs 2013

Finansbank ATM Parama El Koydu!

01.05.2013 tarihinde saat 14.15 te bursa fomara şubesi atm sinden havale göndermek üzere 3.800 tl yatırdığımda makine hatalı deste olduğuna dair uyarı vererek paraya el koydu. Finansbank ın call centerini aradım menüyü 2 kez uğraşmama rağmen bu işleme dair bir muhatap bulamayınca 0 tuşu ile kayıp,çalıntı ve şüpheli işlem menüsünün buna uygun olduğunu düşündüm.

Oradan da bir sonuç alamadım bana bir şey yapamayacağını normal yoldan girmem gerektiğini söyledi. kimlik numaramı telefon numaramı girmeme rağmen bir türlü karşımda cevap verecek bir muhatap bulamadım.Bu sabah bankaya gittim müşteri temsilcisiyle görüştüm bana bu işin 2 yada 3 gün içerisinde sonuçlanabileceğini söyledi.bekliyorum...

Metin 172 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön