04 Eylül 2013

Finansbank Aranmak İstemiyorum!

İzmir'de faaliyet gösteren Nortürk A. Ş. çalışanıyım. Finansbank tarafından yaklaşık 1 haftadır 0232 236***** nolu telefonumuz aranarak M*** C**** adında bir kişiye ulaşılmaya çalışıyor. Şirketimiz nezdinde böyle bir çalışanımız olmadığı defalarca belirtilmesine rağmen, gün içerisinde 4-5 kez aranarak telefonumuz meşgul edilmekte, toplantılarımız bölünmekte ve işimiz sekteye uğratılmaktadır.

En son yapılan aramada şahsıma "belki şahsi olarak tanıyorsunuzdur" şeklinde bir cümle kurulmuştur. Finansbank gibi önemli bir bankanın bu kadar amatörce çalışması karşısında hayrete düştüğümü belirtmekteyim ve bu durumdan her şeyden önce şahsım adına şikayetçiyim.

Gizem 40 Okunma

Cevaplar

  • Gizem05 Eylül 2013

    Sizi Dinliyoruz linkine yazmış olmama rağmen aynı sorun devam ettiği ve çözümlenemediği için buraya da yazmak durumunda kaldığımı belirtir, en azından buradan yazdığım şikayete yazılı dönüş yapıldığı için teşekkür ederim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön