Finansbank Araç Vergisini Ödediğim Halde Borçlu Görünüyorum.

Tuncay B. |

20 gün önce Enpara.com üzerinden araç taşıt vergisinin ödemesini yaptım, hala maliyede borçlu görünüyorum aradım müşteri hizmetlerini verdikleri cevaba bak, dekontla birlikte maliye dairesine gidip düşüm yapabilirmişim. Zaten onu yapacaksam sizinle niye uğraşayım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Gişe İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuncay B.
  30 Haziran
  10:01

  Sizinlemi uğraşacam gerek yok millet bilsin diye yazdım bir daha kullanmam

 • 06 Ocak
  11:36

  Müşterimize 30/10/2015 tarihinde açıklamalarımız sözlü olarak iletilmiştir.

  Sayın müşterimiz, bundan sonra Finansbank Enpara.com’ un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

 • Tuncay B.
  30 Ekim
  08:45

  Bunların yaptığı işlem yüzünden ben 2 saat boyunca maliye binasında koşuşturmak zorunda kaldım ve sırf yine bunların yüzünden 10 TL ektra faiz ödemek zorunda kaldım yapmayın arkadaşlar finans üzerinden ödeme Maliye Bakanlığı sitesinden ödeme yapın.

 • 26 Ekim
  15:05

  Müşterimizin bildirimi incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın müşterilerimiz; Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.