15 Ağustos 2013

Finansbank Anında Ekstra Kredi Mağduriyeti!

Finansbank 2 seferdir aynı hatayı yaparak kullandığım Anında Ekstra Kredi' nin erken kapamasını yapıyor ve ekstreme yansıtıyor. Müşteri Hizmetlerini arayarak dert anlatmak mümkün değil, her defasında izah ediyorum ve önceki taleplerime istinaden kayıt açıyorlar. Faks gönderdim, telefon açtım, "Bize yazın" bölümünden mesaj yolladım.

Konusunda uzman olmayan Müşteri temsilcisinin hatası nedeniyle sürekli erken kapama yapılıyor. İsterlerse kayıtları dinleyebileceklerini böyle bir talimat vermediğimi de açıkça anlattım. Genel Müdürlük telefonu santrali yanıt vermiyor. Çalışılması son derece zor bir banka.En kısa sürede borcumu ödeyip bu banka ile ilişkimi sonlandıracağım.

Seda 946 Okunma

Cevaplar

  • Seda 21 Ağustos 2013

    Finansbank tarafımla irtibata geçip, "tekrar kredi kullandıralım, masraf ücretinin iadesini talep oluşturalım" şeklinde çözüm bulmaya çalıştı. Aslında asıl sorun bu. 2 defadır aynı sorunu bana yaşatıyorsunuz. Hatırlatmam gerekirse 1. Anında Ekstra Krediyi kullandım, talimat vermedim ancak erken kapama yaptınız. 2. kere Krediyi kullanın masrafını düşelim dediniz. Sonra 2. Krediyi kullandırdınız ve masraf iadesi olmayınca sizi aradım. Sizde hem masraf iadesini yaptınız hemde yine erken kapama yaptınız. Oysa kapama için yine talimat vermedim. Varsa kayıtlarınızda çıkarın bana dinletin dedim. 3. kere kredi kullanmamı istediniz. Tarafınızdan yapılmış hatayı yine bu şekilde çözmeye çalışıyorsunuz.Hatayı sürekli sizler yapıyorsunuz, hemde hiçbir talimat vermediğim halde, tahammülü benden bekliyorsunuz. Müşteri Hizmetleri yetkilileriniz kesinlikle eğitimsiz. Artık yanıt veremeyecekleri duruma geldiklerine " Ancak bu şekilde yanıt verebiliyoruz" diyorlar :) Neyseki bu ay size olan borcumu ödeyip, sonsuza kadar sizin hatalarınızla uğraşmamak için tüm kart ve hesaplarımı kapatıyor olacağım. Bankanıza tahammül edebilen müşterilen bulmanız dileğiyle iyi günler diliyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön