26 Mayıs 2015

Finansbank Alışveriş Faizi Adı Altında Haksız Kazanç Sağlamaları!

Alışveriş faizi adı altında son ekstreme 34.84 TL tutar yansıtılmıştır. Daha önce diğer bankalarda bu tarz bir kesim ücreti hiç görmemiştim.
Gecikme faizini anlarım. Nakit avans faizini de anlarım. Fakat zamanında ödenen ekstreden bunların dışında alınan tutar da neyin nesi?

İnsanları saf yerine koymalarından bıktım. En kısa zamanda kartımın kapatılmasını talep edeceğimden emin olabilirler. Benden alınan alışveriş faizinin haksız bir kazanç olup iade edilmesi gerekir.

Erdi 293 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. ERDI İNANMIŞ'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön