10 Ekim 2014

Finansbank Alınmayacak Denilen Yıllık Kart Aidatı Alındı!

Finansbank tarafımdan yıllık kart aidatı aldı ( ekran görüntüsü ektedir ) ve daha önce bir daha alınmayacağını belirtmelerine rağmen. Finansbank yetkililerine ulaştığımda ilgili konu her zaman sürümcemede kaldı. Hep ses kaydından vs bahsediyorlar ya dilerlerse ses kayıtlarını incelesinler bir daha alınmayacağına dair olan.

Konunun özeti, bu yasa dışı alınan ücretin tarafıma geri iade edilmesini istiyorum. Dava açmak veya tüketici hakem heyetine başvurmak mesele değil keza geri vereceklerini de biliyorlar. Fark etmeyenden alın teriyle kazandığı parayı alalım olay bu mu yani? Yazıklar olsun başka bir şey demiyorum.

Çağatay 1.293 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Ekim 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön