Finansbank Alınan Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum.

Ali İlhan C. |

Ben Finansbank'ta bulunan döviz hesabımdan kesilen 13,02 USD. Hesap işletim ücretinin iadesini talep ediyorum. Bu para neden kesiliyor. Zaten para vadesiz hesabımızda duruyor. Her türlü üzerimizden para kazanıyorlar.

Bu neyin hesap işletim ücreti oluyor. Lütfen tüketiciler bu konuda daha duyarlı olsunlar. Zaten yeterince kanımızı emiyorlar. Lütfen kesilen paranın hesabıma iadesini talep ediyorum. Her türlü işlemden masraf alıyorlar. Bankanın giderlerini de müşteriye yansıtıyorlar.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali İlhan C.
  09 Temmuz
  13:30

  İyi günler

  3356398 no.lu şikayetimle ilgili hiçbir çözüm sunulmadı. Hesap işletim ücreti alınmaması için şartları sağlamıyor muşum. Şube ile görüşün diyorlar. Ben bu şartlar nedir bilmiyorum. Hem şubeye ulaşmak ne mümkün. Siz çağrı merkezi olarak ne iş yapıyorsunuz şubenin bana aktaracağı bilgileri siz aktarın zahmet mi olacak. Ben de Adana'ya gittiğim bir gün şubeye uğrayıp her türlü hesabımı ve kredi kartlarımı kapattıracağım. Benim müşteriyi ciddiye almayan bir bankayla işim olmaz. Yaklaşık 7-8 tane otomatik ödeme talimatını iptal ettirerek işe başladım. Tabi 1 müşteri sizin umrunuz da olmayabilir.

  İyi günler.

  Ali ilhan coşkun
  536 733 11 44

 • 06 Temmuz
  11:45

  Müşterimiz Sn. ALI İLHAN COŞKUN'un iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.