Finansbank Alınan Haksız Ücretler.

Serdar K. |

Finansbank Halkalı şubenizle çalışıyorum. Sizdeki riskim 60.000 TL olduğu halde 180.000 TL üzerinden benden 650 TL kredi tahsis ücreti tahsil ediyorsunuz. Şubenizdeki suratsız personeliniz de bu konuda çözüm üretemediği için elimdeki çek yaptıklarını iade ettim, otomatik ödemelerimi iptal ettim, HGS etiketimi iptal ettim, posumu iade ettim, çok yakında kredim de bitiyor hesabımı da kapatacağım. Tabi ben bunları yapınca sizin personeliniz ve kredi kullandıracağı zaman sadece ziyaretimize gelen suratsız şube müdürünüz ne yaptı? Beni ikna etmeye çalışmak yerine bu ayda hesabımdan dönem sonu ücreti kesti. Kessinler bakalım daha ne kesecekler!

Etiketler :

Nakit Avans Faizi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  09:17

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.