İrfan Y. Teşekkür Mesajı

Yazmış olduğum mesajıma istinaden Finansbank en kısa zamanda tarafımageri dönüş sağlayarak çözüme gitmiştir, teşekkürler.

Finansbank Aldatması!

İrfan Y. |

Finansbank'ın 14.12.2015 tarihinde GSM hattıma kısa mesaj göndererek bilgilendirme olarak cep şubemize giriş yaparak 15 gün geçerli 30 TL'değerinde para puan kazandınız. Yükleme 2952 ile biten banka kartınıza yapılmıştır. Para puanı kullanmadım ama 16.12.2015 14:30'da Finansbank tarafından şöyle bir kısa mesaj aldım; Bilgilendirme, değerli müşterimiz kartınıza sehven yüklenmiş olan 30 TL'değerinde para puan geri alınmıştır. Bunun tarafıma açıklanmasını istiyorum aldatmaca mı yoksa hata mıdır.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İrfan Y.
  18 Aralık
  09:56

  Yazmış olduğum mesajıma istinaden Finansbank en kısa zamanda tarafımageri dönüş sağlayarak çözüme gitmiştir, teşekkürler.

 • 16 Aralık
  14:54

  Müşterimiz Sn. IRFAN Y. 'un iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.