29 Ağustos 2013

Finansbank Aidatı İptal Etmiyor!

Bir alışveriş merkezinde doldurduğum form üzerine Finansbank adresime kargo ile kredi kartı gönderdi. Bu kart ile ilgili olarak banka ile aramda imzalanmış bir protokolün olduğunu hatırlamıyorum .

Fakat banka yıllık aidatları extreme ilave ediyor, defalarca bu uygulamanın iptalini istedim , tarafımdan kesilen paraların iadesini istedim, sürekli red cevabı verilmekte . Bu keyfi uygulamayı birde bu sayfada duyuruyorum , umarım olumlu yanıt verirler.

Nevzat 33 Okunma

Cevaplar

  • Nevzat 19 Eylül 2013

    eşim adına kiraladığımız kasanın geçen yıl 90 lira olan kiralama ücreti bu yıl 300 tl oldu eski müşteri oluşumuz göz önünde bulundurulmadı bu gün kasa kiralayan biri gibi işleme tabi tutulduk böyle % 300 den fazla zammı biri bana izah etsin lütfen

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön