27 Mart 2013

Finansbank Aidatı İptal Etmiyor!

Tüketici Hakem Heyetlerinin onca vermiş olduğu karara rağmen bu bankanın halen kredi kartı aidatı adı altında bir ücret almasını anlayamıyorum. Benim kredi kartı sözleşmem çok eski. Eminim bu ücretin alınmasının yasal olmadığına dair birşey var. Kendimde adliye çalışanıyım. Hadi Hakem Heyetiyle falan uğraşmayım dedim.

Aradım müşteri hizmetlerini. Neymiş aidatı iptal edemiyoruz, kalan borçlar bir seferde ekstrenize yansıtılır.Yansıtırsan şen bilirsin öderim, ama yinede o kart aidatını alırım sizden. 70-80 tl notere öderim birde avukata vekalet veririm. Vekalet ücreti ödeyin sırf diye. Ama bu parayı alırım sizden. Her sene telefonla arayınca iptal ediyordunuz da bu sene ne değişti.

Kemal 75 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön